Карьера Готуємось до співбесіди: контакт очима

Все статьи раздела "Карьера" Главная
 • 46555 2016-06-02

    Кажуть, що очі - це дзеркало душі. От і спеціалісти з підбору персоналу  на співбесідах в першу чергу звертають увагу на те куди ви дивитесь і таким чином визначають правдивість ваших слів. Тому, щоб ваше інтерв’ю  пройшло успішно і ви отримали роботу своєї мрії,  існує кілька технік, як взаємодіяти з оточуючими людьми за рахунок контакту очима.

       Головна небезпека полягає в тому, що весь час дивитись в очі співрозмовнику важко, а відводити або дивитись в бік не можна. Тому візміть за основу правило 70 на 30. Тобто 70 відсотків часу ви дивитися прямо в очі співрозмовника, а 30 - розфокусовуючи погляд просто на обличчі. Так ви і погляд не відводите і очі не стомлюються. Важливою буде і ваша загальна  міміка обличчя - посмішка при привітанні точно не завадить!

         Намагайтеся бути спокійним та виваженим візьміть собі за правило якщо співрозмовників кілька то дивіться на них хаотично по черзі, приблизно 2-3 секунди на кожного. Якщо ж ваших слухачів значно більше, то пропоную розбити аудиторію на сектори й дивитися хаотично тіж 2-3 секунди, але вже на сектор. Знову ж таки хаотично, а не «розстрілюючи» поглядом всіх присутніх)).  А щоб підсилити враження, додайте чіткі фіксовані жести. Обличчю  - міміки, а в голосі впевнених інтонації.

  ЖЕСТИ АБО ЩО РОБИТИ З РУКАМИ?

         Дуже часто на співбесідах люди сильно хвилюються і виглядають невпевненими, через це втрачають вакансію. Адже коли будь кого з нас оцінюють - це надзвичайно стресова ситуація навіть для справжніх професіоналів! Розповідаючи про себе важливо не тільки дивитися в очі а й повертатися до співрозмовника усім корпусом. Таким чином відбувається візуальний контакт,  який ми, психологи, називаємо «від серця до серця».

      Ще один нюанс, якщо ви носите окуляри, важливо вдягти на співбесіду максимально нейтральні і класичні.  Занадто яскрава, або блискуча оправа буде справляти враження ніби очі за нею ви  приховали спеціально. Якщо ж ви носите контактні лінзи і так трапилось, що почали сльозитися очі, скажіть про це відверто, інакше Hr-спеціаліст буде думати, що ви розплакались і ваша психіка неврівноважена.

  СОВЕТЫ ИМИДЖМЕЙКЕРА: ПРАВИЛА ХОРОШЕГО ГАРДЕРОБА

       Відповідайте на запитання спеціалістів максимально правдиво та спокійно. Якщо ви щось не зрозуміли або не дочули не бійтеся перепитати. Починайте фразу так: «Правильно я зрозуміла що...». Або «Чи можу я уточнити про….».  В великих міжнародних компаніях дуже часто практикують так звані стрес- інтерв’ю, де вас одночасно запитують кілька людей. В такому разі працює принцип – в першу чергу дивимось на того, чиє запитання ви розчули і відповідь на нього знаєте, а у процесі відповіді дивіться на решту інтерв’юерів та відповідайте всім присутнім.

  На співбесіді найважливішими є три складові:  впевненість у собі та своїх силах, професіоналізм та позитивний настрій! Сподіваюся, що завдяки моїм порадам ви зможете взаємодіяти з різними людьми правильно в тому числі за рахунок контакту очима!

      Наснаг та перемог у самовдосконаленні!

      

  Інесса Пустовалова, тренер з ораторської майстерності та іміджу

    www.orator-master.com.ua

   

   

  Известия

  Еще статьи в разделе "Карьера"

  Питер Мунро (Peter Munro), ныне глава компании Toronto Tutors.com, подготовил к поступлению в университет более 200 студентов За свою многолетнюю карьеру бывший математик и ядерный физик Питер Мунро (Peter Munro), ныне глава компании Toronto Tutors.com, подготовил к поступлению в университет более 200 студентов и помог им преуспеть академически.
  2017-12-19 307710
  Сколько зарабатывает средний класс в разных городах Канады? Кто эти люди – средний класс в Канаде и каковы их доходы.
  2017-11-07 374855
  Пять реальных способов разбогатеть Как заработать миллион лучше всего подскажут те, кто его уже заработали. Причём, своим трудом. Успешный американский предприниматель Грант Кардон собрал в своей книге советы для будущих миллионеров. Мы же делимся с вами пятью основными правилами.
  2017-09-25 259727
  Некрасивый Голливуд, или Тёмная сторона киноиндустрии Порой за роскошью и глянцевой жизнью Голливуда скрываются истории, которые будоражат сознание, если проникают наружу. И понимаешь, что некоторым артистам приходится не так уж и легко.
  2017-09-14 237289
  Самые богатые миллиардеры до 30 лет Некоторые долго идут к своему первому миллиону, некоторые его никогда не заработают, а вот некоторые становятся миллиардерами еще до наступления 30 лет! Перед вами список самых молодых миллиардеров мира.
  2017-07-03 200824
  Влияние соцсетей на карьеру В наше время не секрет, что работодатели оценивают кандидатов не только по резюме, но и по их страничкам в соцсетях. Профессиональные качества никто не отменял. Однако всё чаще работодатели обращают пристальное внимание на личностные и социальные качества будущего работника.
  2017-06-06 87724
  Самые высокооплачиваемые профессии Канады на начальной должности Недавнее исследование, проведённое Workopolis, определило девятку лидеров среди самых высокооплачиваемых начальных должностей Канады. Смотрим.
  2017-04-04 119652
  Через тернии к звёздам: путь к успеху известных личностей Успешными людьми сразу не становятся. Многие из тех, кого сейчас называют гениями, когда-то тяжело работали, чтобы завоевать себе такой титул. Предлагаем вам подборку людей, добившихся славы и богатства после череды поражений.
  2017-02-17 148564
  Как повысить свою продуктивность: 7 привычек, позволяющих успевать больше Учимся быть высокопроизводительными людьми с помощью этих полезных навыков.
  2017-02-06 83239
  Школа общения для женщин Какие жесты нам мешают и как отвечать на сложные вопросы? Как избавиться от зажимов и не прослыть занудой и как победить в словесной схватке?
  2016-03-08 69353
  Скажи мне, кто твой начальник От босса зависит, в какие игры мы играем, и кем при этом себя чувствуем
  2016-07-20 124511
  Как выжить в условиях кризиса. Советы от Ирины Хакамады В условиях непредсказуемости нужно учиться быть хозяином своей жизни
  2016-07-13 96727

  Еще по теме

  Loading...