Карьера Жести або Що робити з руками?

Все статьи раздела "Карьера" Главная
 • 8919 2016-05-28

    Добре підготовлена доповідь, впевнені інтонації на співбесіді - це прекрасно, але інколи наше хвилювання чи брехню видають жести, розповідає тренер з ораторської майстерності та іміджу Інесса Пустовалова

  Як же навчитися «правильної» жестикуляції? Далі – поради від Інесси Пустовалової:

  - Жести допомагають доповідачу бути переконливим. Зверніть увагу, як актори, телеведучі або політики підсилюють своїми рухами загальне враження від свого виступу. Отже, перше, що ви маєте запам’ятати - ваші руки ніколи не мають безвольно висіти вздовж тіла. Жести повинні бути симетричними, відкритими, широкими, комунікативними та - бажано - фіксованими.

  Спробуйте спочатку знайти 1-2 базові позиції перед дзеркалом. Це можуть долоні, складені одна до одної. Або так званий будиночок, «стріха» якого направлена на слухача.


  Фіксація в жестах дуже важлива. Проведіть горизонтальну лінію десь на рівні талії – це так звана опора. Якщо ви виступаєте стоячи, намагайтеся ніби опиратися на неї при закінченні руху  - так ви і те що ви говорите,  будете виглядати більш переконливим.

  Якщо ж ви виступаєте перед великою аудиторією, намагайтеся захопити  всіх слухачів у самий широкий свій жест.

  Ваша відкритість буде читатися в жестах, які направлені на слухачів, і вони періодично будуть бачити вашу відкриту долонь. На рівні підсвідомості це читається як «Я чесний та відкритий» або  «Ці руки нічого….». Далі ви мабуть знаєте…


  Комунікативні жести означають відповідність ваших слів до ваших рухів. Перед виступом потренуйтеся та бажано зніміть себе на відео. Переглядаючи, зверніть увагу чи відповідають ваші жести вашим словам. Наприклад, ви говорите: «У мене величезний досвід з продажу», а показуєте невеличкий рух руками. Або: «Мені надзвичайно подобається ваша компанія» - а в цей час схрещуєте руки і показуєте свою особисту закритість.

   


  Інколи нашу увагу від доповідача відволікають брязкання браслету або ланцюга від годинника, почісування, потирання долоней тощо. Це так звані жести-паразити.


  Запам’ятайте: кожен ваш жест зроблений перед аудиторією має бути функціональним! Якщо ви тримаєте ручку або маркер – відповідно ви нею маєте щось записати, а не нервово крутити в руках! Якщо ви точно знаєте, що при хвилюванні почнете крутити каблучку чи ланцюжок, не вдягайте їх взагалі!


  Не важливо ким і де ви працюєте, знання невербальних комунікацій можуть стати в нагоді будь-коли. Головне - не бійтеся експериментувати, цікаві і класні жести можна переймати у своїх знайомих, телеведучих та артистів. Побачили, повторили, запам’ятали та використали. Головне - прагнути до досконалості, і тоді точно все вийде!

               


    Наснаг  і перемог у самовдосконаленні!

                                                               

    Інесса Пустовалова

     www.orator-master.com.ua

   

  Известия

  Еще статьи в разделе "Карьера"

  Самые богатые миллиардеры до 30 лет Некоторые долго идут к своему первому миллиону, некоторые его никогда не заработают, а вот некоторые становятся миллиардерами еще до наступления 30 лет! Перед вами список самых молодых миллиардеров мира.
  2017-07-03 13611
  Влияние соцсетей на карьеру В наше время не секрет, что работодатели оценивают кандидатов не только по резюме, но и по их страничкам в соцсетях. Профессиональные качества никто не отменял. Однако всё чаще работодатели обращают пристальное внимание на личностные и социальные качества будущего работника.
  2017-06-06 11089
  Самые высокооплачиваемые профессии Канады на начальной должности Недавнее исследование, проведённое Workopolis, определило девятку лидеров среди самых высокооплачиваемых начальных должностей Канады. Смотрим.
  2017-04-04 45734
  Через тернии к звёздам: путь к успеху известных личностей Успешными людьми сразу не становятся. Многие из тех, кого сейчас называют гениями, когда-то тяжело работали, чтобы завоевать себе такой титул. Предлагаем вам подборку людей, добившихся славы и богатства после череды поражений.
  2017-02-17 11180
  Как повысить свою продуктивность: 7 привычек, позволяющих успевать больше Учимся быть высокопроизводительными людьми с помощью этих полезных навыков.
  2017-02-06 14300
  Школа общения для женщин Какие жесты нам мешают и как отвечать на сложные вопросы? Как избавиться от зажимов и не прослыть занудой и как победить в словесной схватке?
  2016-03-08 4847
  Скажи мне, кто твой начальник От босса зависит, в какие игры мы играем, и кем при этом себя чувствуем
  2016-07-20 8018
  Как выжить в условиях кризиса. Советы от Ирины Хакамады В условиях непредсказуемости нужно учиться быть хозяином своей жизни
  2016-07-13 11083
  Как правильно реагировать на отказ в приеме на работу При устройстве на работу вы в очередной раз получили отказ? Ответьте отказом на отказ, как это сделала барышня, письмо которой мы приводим ниже. Возможно, это потенциальных работодателей заставить передумать – такого креативного сотрудника нельзя терять. Ну или как минимум вы поднимите себе настроение и тем самым сбережете свои нервы
  2016-07-08 6463
  Как журналистка стала тарологом и точно предсказала, чем закончится Майдан Ольга Соломка – сегодня таролог-прознозист, в прошлом - журналист
  2016-06-29 10932
  7 причин использовать смайлики в деловой переписке Они помогают передать свои эмоции, смягчить критику и выглядеть в переписке дружелюбно
  2016-06-04 21056
  20 сочетаний клавиш, которые облегчат работу за компьютером Эти полезные горячие клавиши тебе обязательно пригодятся
  2016-06-03 13736
  Loading...
  Loading...