Стиль жизни Благодійний фонд Ірини Зайцевої влаштував День вишиванки за кордоном

Все статьи раздела "Стиль жизни" Главная
 • 36615 2022-05-31
  Що є для нас символом дому? Що зігріває нас під час війни? Що живить нас своїм світлом так сильно, як вишиванка? Правильно - жінка, яка навіть за кордоном знаходить дітей України, щоб подарувати їм вишиванки і влаштувати свято - на чужій землі як на рідній. 
   
  Ірина Зайцева, засновниця  БО «Благодійний фонд Ірини Зайцевої» зробила, здавалося б, неможливе в нинішнвх умовах: дісталася до Німеччини, об'їздила міста і містечка, знайшла коло Берліна  дитячі будинки та інтернати, евакуйовані з Миколаївської та Рівненської областей, разом з волонтерами Фонду закупила сотню вишиванок, вбрала дітей в цю красу, чим зробила їм справжне свято. 
   
   
  Сама Ірина Зайцева - славна українська красуня і гордість країни, керівниця загальнонаціонального конкурсу краси "Місіс Україна Відкритий Світ".  Вона зі своїм Фондом з 2015 року зробила багато складних проектів, відомих по всьому світу. Але цей, воєнний вишиванковий, виявився найтеплішим для дітей і морально найтяжчим для виконавиці. 
   
   
  І справа навіть не в тому, як важко під час війни збирати гроші на благодійність, шукати і закуповувати подарунки дітям, а потім везти ці дари через три країні. 
   
   
  Важко розуміти, що цей проект - лише частина всього того радісного, що відібрала в українських дітей війна. Але це - частина життя, відбита у війни. Це - здобуток, який завжди буде з нами. 
   
  Вишиванки стали не просто радістю для українських дітей-біженців. Завдяки ним по світу стартував дитячий флешмоб "ПЕРЛИНА-УКРАЇНА". Тобто діти змогли приєднатися до дорослих ініциатив популяризації українських ідей за кордоном. І це без перебільшення - неймоверно круто.
   
   
  Тим більше, що Ірина Зайцева не зупиняється і продовжує шлях благодійної допомоги українським дітям - хоч вдома, хоч за кордоном. 
   
  Чекайте на нові яскраві повідомлення. 
  Далі неодмінно буде, бо все в нас буде Україна!
  Леди Известия

  Еще статьи в разделе "Стиль жизни"

  В тяжкі часи війни в Україні Одеса традиційно стала головним осередком допомоги та милосердя Ось і підійшов 100-й день війни. І за кожною датою, за кожним листом календаря десятки, сотні добрих справ, тисячі кілометрів доріг та безліч дружніх українських очей, які ми бачимо кожного дня і яки дуже вдячні за нашу допомогу.
  2022-06-03 33514
  Благодійний фонд Ірина Зайцевої привітав дітей-біженців з Днем захисту дитини! День захисту дітей - він такий важливий зараз для всіх нас, для України. Найцінніше, що ми маємо і повинні захистити — це діти нашої землі. Зараз багато з них знаходяться в евакуації, хто всередині України, хто — у країнах ЄС та світу. Ці діти дуже сумують за домівками, за рідною країною та її символами.
  2022-06-01 33414
  Благодійний фонд Ірини Зайцевої влаштував День вишиванки за кордоном Що є для нас символом дому? Що зігріває нас під час війни? Що живить нас своїм світлом так сильно, як вишиванка?
  2022-05-31 36615
  10 распространённых ошибок, которые мы делаем в ресторанах Начиная от неправильного использования столовых приборов до плохого подбора вина к блюду. Какие ошибки мы зачастую делаем, когда едим в ресторанах?
  2018-04-09 318708
  8 утренних ритуалов, которые сделают ваш день лучше Чтобы начать свой день «с правильной ноги», необходимо приобрести парочку полезных привычек. Перед вами 8 вещей, которые психологи и врачи советуют делать по утрам, чтобы быть наиболее продуктивным в течение дня.
  2017-09-07 185185
  Как я попала на концерт ONUKA, или Чертовская сила музыкальных инопланетян Распахнув дверь в Евровидение 2017 и громко заявив о себе, влетела группа фолк-электро ONUKA. Тогда-то они и снесли мозг всем гостям и телезрителям, затмив другие выступления.
  2017-09-05 213070
  Самые физически активные страны мира С помощью специального приложения для смартфонов учёные Стэнфордского университета провели исследование с целью определить уровень физической активности жителей разных стран мира. Перед вами список самых «шагающих» стран и тех, кто на порядок отстаёт.
  2017-08-10 201773
  Холодный кофе: 4 необычных вкусных рецепта Когда на улице лето, желание пить горячий кофе как-то сразу уменьшается. Но кофе-то всё равно хочется… На помощь придёт холодный кофе. Делимся с вами 4 интересными рецептами его приготовления.
  2017-07-30 226265
  Лучшие пекарни-кондитерские Канады Масштабный опрос населения Канады привёл к созданию самого вкусного канадского списка. Перед вами 12 лучших кондитерских страны в 2016 году. Осторожно! Вызывает аппетит!
  2017-07-26 222560
  5 фактов, которые уже не являются фактами Наука не стоит на месте. С новыми технологиями приходят новые открытия, и некоторые вещи, которые мы считали очевидными и точными, уже такими не являются. Перед вами 5 устаревших «фактов».
  2017-07-19 175682
  Актрисы, сыгравшие в сексуальных сценах до совершеннолетия Они богаты, известны и любимы поклонниками. Они обладают рядом наград и премий. Но мало кто знает, что начинали свою работу в кино они с откровенных проектов. Причём, будучи несовершеннолетними.
  2017-06-30 200122
  Необычные свадебные традиции разных стран Традиции и ритуалы. Если задуматься, вся наша жизнь строится на них. Свадебные традиции особенно интересны. Некоторые из них нелепы, некоторые очень весёлые, а некоторые рискованные! Изучаем необычные свадебные ритуалы разных стран мира.
  2017-06-21 167947

  Еще по теме

  Loading...